Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.
Czy odwiedziłeś/-aś już Muzeum Miejskie w Tychach ?
 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
 
Misja:
Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta, angażuje mieszkańców do współpracy w dokumentowaniu jego dziejów oraz w ochronie dziedzictwa kulturowego.
Pracownicy muzeum Drukuj

Dyrektor
mgr Aleksandra Matuszczyk
tel. 32 327 18 20 - 22, wew. 23
a.matuszczyk@muzeum.tychy.pl    


Główna księgowa
mgr Teresa Rozwadowski
tel. 32 327 18 20 - 22, wew. 28
tel. 32 327 02 90 – 91, wew. 26


Dział Administracyjno-Finansowy

mgr Jadwiga Rudnicka (Kierownik administracyjny)
tel. 32 327 18 20 - 22, wew. 25
j.rudnicka@muzeum.tychy.pl

mgr Agnieszka Chmielnicka (specjalista)
tel. 32 327 18 20 - 22, wew. 26
a.chmielnicka@muzeum.tychy.pl

mgr Justyna Musiał (specjalista)
tel. 32 327 18 20 – 22, wew. 26
j.musial@muzeum.tychy.pl

Aleksandra Wawrzynowicz (opiekun ekspozycji - Dawna Młótownia, ul. Katowicka 9)
tel. 32 327 18 23
a.wawrzynowicz@muzeum.tychy.pl

Alicja Śliwińska (opiekun ekspozycji - Stary Magistrat, pl. Wolności 1)
tel. 32 327 18 20-22, wew. 21


Dział Etnologii
Sekcja Tradycji Kultury Historycznej Ziemi Pszczyńskiej

mgr Agnieszka Szymula (kustosz)
tel. 32 327 18 20 – 22, wew. 24
a.szymula@muzeum.tychy.pl

Sekcja Kultury Życia Codziennego
mgr Iga Fedak (asystent)
tel. 32 327 18 20 – 22, wew. 24

i.fedak@muzeum.tychy.pl

 

Dział Historii Miasta
mgr Agnieszka Ociepa-Weiss (kustosz)
tel. 32 327 18 20 – 22, wew. 30
a.ociepa@muzeum.tychy.pl

 

Dział Fotografii
Barbara Kopia (dokumentalista)
tel. 32 327 18 20 – 22, wew. 31
b.kopia@muzeum.tychy.pl


Dział Sztuki
mgr Patryk Oczko (adiunkt)
tel. 32 327 18 20 – 22, wew. 30
p.oczko@muzeum.tychy.pl


Dział Edukacji i Promocji
mgr Joanna Kucz-Pieczka (Kierownik)
tel. 32 327 18 20 - 22, wew. 27
j.kucz@muzeum.tychy.pl

mgr Hanna Kostrzewska (specjalista)
tel. 32 327 18 20 – 22, wew. 27
h.kostrzewska@muzeum.tychy.pl
promocja@muzeum.tychy.pl

mgr Agnieszka Czyżewska (specjalista)
tel. 32 327 18 20 – 22, wew. 29
a.czyzewska@muzeum.tychy.pl

 


 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »