Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.
Czy odwiedziłeś/-aś już Muzeum Miejskie w Tychach ?
 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
 
Misja:
Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta, angażuje mieszkańców do współpracy w dokumentowaniu jego dziejów oraz w ochronie dziedzictwa kulturowego.
9 grudnia 2005 roku - wystawa pokonkursowa poświęcona Szwecji Drukuj
Wpisał: Administrator   
09.12.2005.
W Muzeum Miejskim w Tychach odbyło się rozdanie nagród w ramach VII Regionalnego Konkursu Plastycznego Gdy myślę Szwecja..., przygotowanego przez Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Tychach.

Przedsięwzięcie odbywa się w ramach Dni Szwecji. Wydarzeniu towarzyszyła ekspozycja prac nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie. Podczas uroczystości gościem muzeum był m.in. Hans Andersson - pierwszy zastępca Ambasadora Królestwa Szwecji, wicemarszałek zachodniej Szwecji Johnn Brőndt oraz delegacja z zaprzyjaźnionej z Zespołem Szkół STO Szkoły nr 15 z Berdyczowa na Ukrainie.

Wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac przygotowały Barbara Frankiewicz, artysta plastyk, nauczyciel Zespołu Szkół STO w Tychach oraz pracownicy Muzeum Miejskiego w Tychach: Agnieszka Czyżewska i Joanna Kucz-Pieczka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony ( 19.02.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »